Tarneaeg ja transport

  1. Kättetoimetamise maksumus:  Kulleriga transport 5.- eurot   ja postiautomaat (Itella ja Omniva) 3.60.- eurot Eesti Vabariigi piires.
  2. Tarneaeg Venta Estonia OÜ e-poest ostetud toodetele on 2-5 tööpäeva alates ostu sooritamise kuupäevast, välja arvatud punktis (Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule või tehniliste probleemide tõttu laoprogrammis) kirjeldatud puhul. Sellisel juhul võib tarneaeg pikeneda ning ostjat teavitatakse sellest koheselt.
  3. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega ühendust, et täpsustada toodete kohale toomise aeg. Teie poolt tellitud tooded toimetatakse teie poolt näidatud aadressile Teie maja välisukseni.
  4. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Venta Estonia OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
  5. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos arve-saatelehega. Enne arve-saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus.

Kui Teil on täiendavaid küsimusi ja soove, kirjutage meile aadressil: