Unikaalne

Venta õhupesuri tehnoloogia on unikaalne ja hügieeniline.

Venta õhupesur on esimene kodus ja kontoris kasutamiseks mõeldud seade, mis puhastab õhku õhufiltreid kasutamata.

Sellest tulenevalt on Venta õhupesur hügieenilisem kui õhufiltreid kasutavad õhupuhastid: bakterid ja tolm ei ummista filtrit, ei vähenda seeläbi seadme toimet ega tekita filtrisse saastekollet, mis võiks õhku puhastamise asemel hoopis taas saastada. Filtrite puudumise tõttu on Venta õhupesurit lihtne puhastada. Pole ka vajadust õhufiltreid vahetada, seega ei teki filtrite ostmisest tulenevat lisakulu ega prügi.

Venta õhupesur on geniaalselt lihtsa ja lollikindla ülesehitusega, sellest tulenevalt on ka tema kasutusiga pikk. Venta tehnoloogiline lihtsus teeb seadme lihtsasti käsitletavaks.

Venta õhupesur töötab külma aurustamise põhimõttel, mida on laialdaselt tunnustatud kui parimat tehnoloogiat õhu puhastamiseks ja niisutamiseks. Külma aurustamise tehnoloogia tagab, et õhku niisutatakse automaatselt vajaliku tasemeni õhu kvaliteeti kahjustamata.

Lihtne. Hügieeniline. Filtrivaba.

  • Lihtne ja odav hooldada. Pole tarvis filtreid vahetada, juurde osta või puhastada ega konteinereid täita. Käepärane disain ja mugav juurdepääs seadme kõikidele osadele võimaldab seadet stressivabalt puhastada.
  • Lihtne käigus hoida – tuleb vaid vett lisada.
  • Vesi toimib filtrina. Vee puhastusvõime ajas ei vähene, sest vesi ei ummistu nagu traditsiooniline filter.
  • Silmaga nähtav toime. Puhas vesi aurustub niisutamise käigus seadmest, samas kui õhust puhastatud mustus settib seadme alumisse ossa.
  • Loomulik „valge tolmu“ vaba aurustamistehnoloogia . Venta  niisutaja ei tekita traditsiooniliste niisutitega sageli kaasnevat  häda  – nn valget tolmu e. veega koos õhku aurustuvaid mineraale, mis hiljem pindadele sadestuvad.
  • Erakordselt hügieeniline ja puhas. Pole filtreid, kus bakterid koguneda ja paljuneda saaksid.
  • Lõhnatu: Pole karta hallitanud filtri või seisva vee lõhna.

Valmistatud Saksamaal, müüdud kogu maailmas.Kui mitmed konkurendid on viinud tootmise Aasiasse, siis Venta tooted on valmistatud Saksamaal. Samas Venta tooteid müüakse peale Euroopa ka edukalt Aasias ja Ameerikas