Allahindlus!

AEROSTYLE LW74 WIFI PREMIUM ÕHUPESUR

699.00 649.00

Ruumi suurus kuni 70 m²

Tervislik õhuniiskus optimaalseks 40-60%

Hügieeniline külmaurustus ilma niisutavate mattide või filtriteta

Kasutada kraaniveega ilma keemiliste lisanditeta

Õhus leiduvate saasteainete loomulik vähenemine ruumi õhuniiskusel 40–60 %

Vähe hooldust nõudev töö spetsiaalse Venta hügieenikettaga

Digitaalne hügrostaat suhtelise õhuniiskuse jälgimiseks ja reguleerimiseks

Interaktiivne puutetundlik ekraan

Kaugjuhtimispult rakenduse kaudu

WIFI võrku ühendatav

 

Tootekood: 3074503 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 10.5 kg
Mõõtmed 420 x 290 x 540 mm
Värv

Valge

ÕHUPESU PREMIUM TEHNOLOOGIA

Isegi nii geniaalset leiutist nagu Venta ettevõtte asutaja Fred Hitzleri esimene õhupesuri saab täiustada, kui nutikad insenerid oma töösse kirglikult suhtuvad.

Näiteks AeroStyle'i uuenduslik patenteeritud tehnoloogia muudab õhu niisutamise kiiremaks* ja loodusliku saasteainete vähendamise tõhusamaks.

* Võrreldes originaaliga LW45 või Comfort Plus LW45.

INNOVATIIVNE AURUSTUMINE

Uue VentWave™ 3D paneelivirna iga üksik paneel meenutab looduse mudelit. Nagu lehtede alumisel küljel, tagavad tuhanded stoomid, et sama aja jooksul aurustub palju rohkem veemolekule kui tasasel pinnal.

3D KETAS

Meie Venta Hygienedisk minimeerib teie AeroStyle'i puhastamise kulusid, eemaldab katlakivist kraanivee, tagab hügieenilise niisutusvõime ja muudab keemilised lisandid üleliigseks. VentWave™ 3D plaadivirna ja hügieenilise ketta tõhus kombinatsioon on ainulaadne ja Venta jaoks patenteeritud.

KASUTUS AEG

Kui AeroStyle LW73 kasutatakse 24 tundi ööpäevas tavalise lubjarikka kraaniveega 4 kuud, kuvab ekraanil ja rakenduses Venta puhastusteavet.

DIGITAALNE EKRAAN

Loogilise asetusega digitaalne puuteekraan teie AeroStyle'il tagab lihtsa kasutamise. Neljaastmeline töörežiim, automaatne ja öörežiim, ooterežiim – alati kõik nähtaval. Ruumi hetkeniiskus kuvatakse keskel.

JUHTIMINE JA JÄLGIMINE VENTA HOME RAKENDI LÄBI

Saate oma AeroStyle'i juhtida otse seadmes. Juhtides oma nutitelefonist Venta Home Appi kaudu (Androidile või iOS-ile tasuta), saate juhtida oma siseõhu andmeid – kus iganes te ka poleks.

ELEGANTNE VALGUSSÜTEEM

Teie AeroStyle'i kaasaegset esteetikat rõhutab diskreetne LED-valgusriba, mida saab eraldi sisse ja välja lülitada, süttib töö ajal ja annab vilgutades märku madalast veetasemest. Teie AeroStyle'i Ambient Light LED-valgustiriba saab hõlpsasti juhtida teie valitud värvitoonis, kasutades saadaolevat Venta Home Appi.

Sulle võib meeldida ka…