Allahindlus!

Professionaalne AW902 Õhupesur

999.00 959.00

Ruumi suurus kuni 120 m²

Väga tõhus niisutus, kasutades VentWave™ 3D-tehnoloogiat

Vähe hooldust nõudev töö tänu patenteeritud hügieenikettale – ilma keemiliste lisanditeta

Kuni 99,9% steriliseerimine tänu UVC-tehnoloogiale o Mugav juhtimine Venta Home Appiga

Vähendab õietolmu ja kodutolmu – oluline allergikutele

Tootekood: 2077001 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 13 kg
Mõõtmed 610 x 300 x 520 mm
Värv

Hall

Hügieeline niisutus

NIISUTUS ÕHUPESURIGA – ILMA FILTRITETA, ILMA VALGE TOLMUTA

UVC lamp

Suure jõudlusega kaasaegne õhupesumasin AW902 Professional toetab tõhusat niisutust patenteeritud niisutus- ja hügieenitehnoloogia abil. Integreeritud UVC-lamp takistab viiruste ja bakterite teket, peatades nende jälgede. Saate oma AW902 juhtimiseks kasutada rakendust Venta. See sobib ideaalselt kuni 120 m² kaasaegsetesse kodudesse ja kontoritesse.

3D ketas

3D kettal on tuhanded pisikesed avaused, mis tagavad, et märgatavalt rohkem veemolekule aurustub kui tasasel pinnal. Tänu plasma aktiveerimisele on selle aurustumisjõudlus palju tõhusam, kasutades palju vähem materjali. Uuendusliku VentWave™-i saate puhastamiseks lihtsalt lahti võtta. Meie patenteeritud Venta hügieeniketas minimeerib puhastamist, pehmendab kraanivett, tagab hügieenilise niisutamise – ja seda kõike ilma keemiliste lisanditeta.

INTERAKTIIVNE puuteekraan

Professionaalne andurisüsteem mõõdab, jälgib ja juhib õhuniiskust – optimaalse 40–60% õhuniiskuse saavutamiseks – ülitõhusa automaatrežiimi, viie võimsusastme ja ainulaadse mugavustsooni ekraaniga. Ekraani saab seadistada kaheksas keeles. AW902 on eriti kasutajasõbralik, kuna ekraan näitab tööaega ja teavet puhastamise, hügieeniketta ja veepaagi kohta.

Juhtimine ja jälgimine Venta Home Appi kaudu

Sulle võib meeldida ka…