Venta Professionaal 9 seeria AH902

KAKS ÜHES: ÕHUPESURI NIISUTUS KOMBINEERITUD SAMAAJALISE ÕHUPUHASTAMISEGA, EEMALDAB ALLERGEENID, PEENE TOLMU JA VIIRUSED

Puhastusifilter HEPA 14 tagab siseõhu, mis on kuni 99,995% allergeenide, peentolmu ja osakestevaba. Lisaks takistab integreeritud UVC-lamp bakterite teket, peatades need oma jälgedes. Patenteeritud õhupesuga niisutamise ja UVC-töötluse ning mitmeastmelise puhta ruumi filtreerimise kombinatsioon muudab Hybrid AH902 oma seadmeklassi liidriks. Rakenduse Venta abil saate oma AH902 juhtida isegi siis, kui olete väljas. See sobib ideaalselt kuni 70 m² suurusteks kaasaegseteks kodudeks ja kontoriteks.

PUHASTUSFILTER HEPA 14 KVALITEET

Äärmiselt vastupidav, sertifitseeritud HEPA 14 puhta ruumi filter vastavalt nõuetele. DIN EN 1822 järgi koos patenteeritud Neliori tehnoloogiaga filtreerib välja viirused, bakterid ja allergeenid kuni ohtliku peentolmuni (PM1) – püüdes kinni kuni 99,995% osakestest, mille suurus on kuni 0,07 μm. Jämetolmufilter eemaldab õhust õhuosakesed nagu majatolm ja lemmikloomade karvad, et suurendada puhta ruumi filtri tõhusust ja kasutusiga. Seda on lihtne pesta vastavalt vajadusele. Pole vaja uusi filtreid osta.

UVC HÜGIEEN

UVC-lamp takistab mikroorganismide, nagu viirused, bakterid ja hallitusseente eosed, moodustumist, peatades need nii vees kui ka seadmes, ilma osooni eraldamata.

3D KETAS

Tänu plasma aktiveerimisele ja üksikute ketaste väikestele avadele on selle aurustumisjõudlus palju tõhusam, kasutades palju vähem materjali. Uuendusliku VentWave™-i saate puhastamiseks lihtsalt lahti võtta. Meie patenteeritud Venta hügieeniketas minimeerib puhastamist, pehmendab kraanivett, tagab hügieenilise niisutamise – ja seda kõike ilma keemiliste lisanditeta.

PROFESSIONAALNE ANDURSÜSTEEM

Mõõdab, jälgib ja kontrollib õhu kvaliteeti ja niiskust reaalajas – optimaalse siseõhu kvaliteedi tagamiseks. Reguleerib puhastust ja niisutust automaatselt – üksteisest täiesti sõltumatult.

INTERKATIIVNE PUUTEEKRAAN

Professionaalne andurisüsteem mõõdab, jälgib ja juhib õhuniiskust – optimaalse 40–60% õhuniiskuse saavutamiseks – ülitõhusa automaatrežiimi, viie võimsusastme ja ainulaadse mugavustsooni ekraaniga. Ekraani saab seadistada kaheksas keeles. AH902 on eriti kasutajasõbralik, kuna ekraan näitab tööaega ja teavet puhastamise, hügieeniketta ja veepaagi kohta.
Juhtimine ja jälgimine Venta Home Appi kaudu